• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 н.р.


№ пп П.І. учня предмет Клас Місце П.І.Б. вчителя
1 Куценко Анастасія українська мова та література 7-А І Савчук Т.А.
2 Васильєва Марія українська мова та література 7-А І Савчук Т.А., Фісун І.А.
3 Папушенко Іванна українська мова та література 7-А ІІ Савчук Т.А., Фісун І.А.
4 Ренська Софія українська мова та література 8-А І Фісун І.А., Назарова Н.П.
5 Багінська Катерина українська мова та література 8-В ІІ Фісун І.А.
6 Медвецька Валерія українська мова та література 8-В ІІ Фісун І.А.
7 Орел Марія українська мова та література 9-В І Загорулько Ю.Ф., Мовчуненко Т.Г.
8 Рокита Роман українська мова та література 9-А ІІ Мовчуненко Т.Г.
9 Чуприна Світлана українська мова та література 9-В ІІ Мовчуненко Т.Г.
10 Бухта Ярослава українська мова та література 10-Б ІІ Савчук Т.А., Спиченко Н.В.
11 Марчук Герман українська мова та література 10-А ІІІ Савчук Т.А., Спиченко Н.В.
12 Атаманюк Марія українська мова та література 11-А І Лупко В.А.
13 Бабенко Тетяна українська мова та література 11-А ІІ Лупко В.А.
14 Яшкіна Марія українська мова та література 11-Б ІІІ Мовчуненко Т.Г.
15 Борков Єгор математика 11-А ІІ Гречишкіна О.В.
16 Царіков Максим математика 11-А ІІІ Гречишкіна О.В.
17 Вишняк Олександра математика 11-А ІІІ Гречишкіна О.В.
18 Тригуб Антон математика 11-А ІІІ Гречишкіна О.В.
19 Булах Олександр математика 10-А ІІ Деркач О.Р.
20 Гайова Єлізавета математика 10-А ІІ Деркач О.Р.
21 Сорока Глорія математика 10-А ІІ Деркач О.Р.
22 Машковцев Олександр математика 10-А ІІІ Деркач О.Р.
23 Тригуб Антон математика 10-А І Гречишкіна О.В.
24 Тригуб Антон математика 9-А І Гречишкіна О.В.
25 Соловей Владислав математика 9-А ІІ Гречишкіна О.В.
26 Кондратенко Олександр математика 9-А ІІІ Гречишкіна О.В.
27 Тригуб Антон математика 8-А І Гречишкіна О.В.
28 Бердніков Андрій математика 8-А ІІІ Гречишкіна О.В.
29 Чiкільова Анастасія математика 7-А І Пендюр О.І.
30 Борисюк Василина математика 7-А ІІ Пендюр О.І.
31 Куценко Анастасія математика 7-А ІІІ Пендюр О.І.
32 Солов’янчик Костянтин математика 6-А І Деркач О.Р.
33 Гапонов Олексій математика 6-Б ІІ Тумка О.М.
34 Марчук Маргарита математика 6-А ІІ Деркач О.Р.
35 Атаманюк Марія математика 11-А ІІ Гречишкіна О.В.
36 Борисюк Василина фізика 7-А І Зубатюк В.В.
37 Чiкільова Анастасія фізика 7-А І Зубатюк В.В.
38 Куценко Анастасія фізика 7-А ІІ Зубатюк В.В.
39 Савченко Соломія фізика 7-А ІІ Зубатюк В.В.
40 Завадинська Ксенія фізика 7-А ІІ Зубатюк В.В.
41 Тригуб Антон фізика 8-А І Зубатюк В.В.
42 Ренська Софія фізика 8-А ІІ Зубатюк В.В.
43 Борознюк Дмитро фізика 8-А ІІІ Зубатюк В.В.
44 Мішустіна Ксенія фізика 8-А ІІІ Зубатюк В.В.
45 Соловей Владислав фізика 9-А ІІ Шикота Т.В.
46 Бровдій Євген фізика 9-В ІІ Шикота Т.В.
47 Рокита Роман фізика 9-А ІІІ Шикота Т.В.
48 Чумак Роман фізика 9-А ІІІ Шикота Т.В.
49 Сорока Глорія фізика 10-А І Шикота Т.В.
50 Булах Олександр фізика 10-А ІІ Шикота Т.В.
51 Гайова Єлiзавета фізика 10-А ІІ Шикота Т.В.
52 Яцко Євген фізика 10-А ІІ Шикота Т.В.
53 Марчук Герман фізика 10-А ІІ Шикота Т.В.
54 Баламут Володимир фізика 10-А ІІ Шикота Т.В.
55 Вакуленко Олександра фізика 10-А ІІІ Шикота Т.В.
56 Атаманюк Марія фізика 11-А І Шикота Т.В.
57 Борков Єгор фізика 11-А ІІ Шикота Т.В.
58 Царіков Максим фізика 11-А ІІ Шикота Т.В.
59 Кулінічева Наталія психологія 10-Б ІІ Стасів С.М.
60 Борков Єгор психологія 11-А І Стасів С.М.
61 Панченко Ксенія психологія 11-Б І Стасів С.М.
62 Тригуб Антон хімія 8-А ІІІ Бояринова К.М.
63 Алпатов Федір хімія 10-В ІІІ Бояринова К.М.
64 Атаманюк Марія хімія 11-А І Бояринова К.М.
65 Соловей Владислав правознавство 9-А ІІІ Олексієнко А.Т.
66 Бухта Ярослава правознавство 10-Б ІІІ Олексієнко А.Т.
67 Медвецька Валерія історія 8-В ІІ Олексієнко А.Т.
68 Бондаренко Марія історія 8-Б ІІ Олексієнко А.Т.
69 Ренська Софія історія 8-А ІІІ Олексієнко А.Т.
70 Орел Марія історія 9-В ІІ Пастернак Р.В.
71 Соловей Владислав історія 9-А ІІІ Пастернак Р.В.
72 Рокита Роман історія 9-А ІІІ Пастернак Р.В.
73 Ланчук Каріна історія 10-Б ІІІ Пастернак Р.В.
74 Бєльчик Анастасія історія 10-Б ІІІ Пастернак Р.В.
75 Петраш Ольга історія 11-Б ІІ Пастернак Р.В.
76 Яшкіна Марія історія 11-Б ІІІ Пастернак Р.В.
77 Чуприна Світлана російська мова, література 9-В ІІІ Проскуріна С.Б.
78 Яшкіна Марія російська мова, література 11-Б ІІ Проскуріна С.Б.
79 Багінська Катерина географія 8-В ІІІ Кучер І.М.
80 Ренська Софія географія 8-А ІІІ Кучер І.М.
81 Мішустіна Ксенія географія 8-А ІІ Кучер І.М.
82 Соловей Владислав географія 9-А І Бичковська О.М.
83 Бровдій Євген географія 9-В ІІ Бичковська О.М.
84 Чуприна Світлана географія 9-В І Бичковська О.М.
85 Краснобай Катерина географія 10-А ІІ Бичковська О.М.
86 Марчук Герман географія 10-А І Бичковська О.М.
87 Гейман Денис географія 10-А ІІІ Бичковська О.М.
88 Мар’янич Дмитро географія 10-В ІІІ Бичковська О.М.
89 Бабенко Тетяна географія 11-А ІІІ Бичковська О.М.
90 Омельченко Анастасія географія 11-В ІІІ Бичковська О.М.
91 Прус Тетяна географія 11-В ІІІ Бичковська О.М.
92 Тарнавська Олександра англійська мова 8-Б ІІ Тітаренко О.А.
93 Ренська Софія англійська мова 8-А ІІ Марченко Ж.Л.
94 Дерев’янчук Дарина англійська мова 8-Б ІІІ Марченко Ж.Л.
95 Сьомочкiн Дмитро англійська мова 9-В ІІ Марченко Ж.Л.
96 Звєрєв Ігор англійська мова 9-В ІІ Марченко Ж.Л.
97 Чуприна Світлана англійська мова 9-В ІІ Марченко Ж.Л.
98 Марчук Герман англійська мова 10-А ІІ Марченко Ж.Л.
99 Бухта Ярослава англійська мова 10-Б ІІІ Тітаренко О.А.
100 Молодковець Марія англійська мова 10-В ІІІ Марченко Ж.Л.
101 Розквас Назар англійська мова 11-В І Шмадченко Д.М.
102 Шабалкін Євген англійська мова 11-В ІІ Шмадченко Д.М.
103 Жмайло Емілія англійська мова 11-А ІІІ Шмадченко Д.М.
104 Царіков Максим англійська мова 11-А ІІІ Шмадченко Д.М.
105 Коломоєць Антон німецька мова 11-В ІІ Шмадченко Д.М.
106 Атаманюк Марія астрономія 11-А ІІ Шикота Т.В.
107 Борков Єгор астрономія 11-А ІІ Шикота Т.В.
108 Розквас Назар астрономія 11-В ІІІ Шикота Т.В.
109 Савчук Анастасія астрономія 11-А ІІІ Шикота Т.В.
110 Бабенко Тетяна атсрономія 11-А ІІІ Шикота Т.В.
111 Марчук Герман атсрономія 10-А І Шикота Т.В.
112 Яцко Євген астрономія 10-А ІІ Шикота Т.В.
113 Листопадська Вікторія астрономія 10-А ІІІ Шикота Т.В.
114 Дорофєєв Андрій астрономія 10-А ІІІ Шикота Т.В.
115 Гайова Єлізавета астрономія 10-А ІІІ Шикота Т.В.
116 Креницька Дарина економіка 11-В ІІ Надашкевич О.В.
117 Жмайло Ємілія економіка 11-А ІІІ Надашкевич О.В.
118 Корнєєнко Марія трудове навчання 9-Б ІІІ Савчук Л.В.
119 Бєльчик Анастасія трудове навчання 10-Б І Савчук Л.В.
120 Розквас Назар фізична культура 11-В І Мазур Н.Л.
121 Жмихова Юлія фізична культура 11-В ІІІ Алтухов О.В.
122 Сафонова Наталія образотворче мистецтво 6-Б ІІІ Чорнокожа Л.В.
123 Папушенко Іванна образотворче мистецтво 7-А І Чорнокожа Л.В.
124 Пархоменко Анастасія образотворче мистецтво 7-А І Чорнокожа Л.В.
125 Ренська Софія образотворче мистецтво 8-А І Чорнокожа Л.В.
126 Жартовська Елізавета образотворче мистецтво 8-А ІІІ Чорнокожа Л.В.
127 Збаращенко Олександра образотворче мистецтво 10-В І Чорнокожа Л.В.
128 Штепа Олена образотворче мистецтво 10-А І Чорнокожа Л.В.
129 Стовбчатий Іван офісні технології 10-В ІІІ Бабюк О.Л.
130 Ривкін Денис офісні технології 10-В ІІІ Бабюк О.Л.
131 Панкратов Денис веб-дизайн 9-В І Бабюк О.Л.
132 Рожнятовська Олександра веб-дизайн 9-А ІІІ Бабюк О.Л.
133 Машковцев Олександр веб-дизайн 10-А І Бабюк О.Л.
134 Розквас Назар веб-дизайн 11-А І Бабюк О.Л.
135 Карпінська Михайлина веб-дизайн 10-Б ІІІ Бабюк О.Л.
136 Борков Єгор комп’ютерна анімація 11-А І Бабюк О.Л.
137 Креницька Дарина комп’ютерна анімація 11-В ІІІ Бабюк О.Л.
138 Ренська Софія біологія 8-А І Вовкогон Н.Г.
139 Багінська Катерина біологія 8-В ІІ Вовкогон Н.Г.
140 Тригуб Антон біологія 8-А ІІІ Вовкогон Н.Г.
141 Мішустіна Ксенія біологія 8-А ІІІ Вовкогон Н.Г.
142 Орел Марія біологія 9-В І Вовкогон Н.Г.
143 Бровдій Євген біологія 9-В І Вовкогон Н.Г.
144 Бухта Ярослава біологія 10-Б ІІ Вовкогон Н.Г.
145 Висоцька Марія біологія 10-Б ІІІ Вовкогон Н.Г.
146 Борков Єгор біологія 11-А ІІ Вовкогон Н.Г.
147 Яшкіна Марія біологія 11-Б ІІ Вовкогон Н.Г.
148 Атаманюк Марія біологія 11-А ІІ Вовкогон Н.Г.
149 Папушенко Іванна світова література 7-А І Проскуріна С.Б.
150 Куценко Анастасія світова література 7-А ІІ Проскуріна С.Б.
151 Чертіліна Валерія світова література 7-Б ІІ Проскуріна С.Б.
152 Медвецька Валерія світова література 8-В І Гріщенко О.В.
153 Ренська Софія світова література 8-А І Гріщенко О.В.
154 Радіонова Катерина світова література 8-Б ІІ Гріщенко О.В.
155 Жартовська Єлізавета світова література 8-А ІІ Гріщенко О.В.
156 Мішустіна Ксенія світова література 8-А ІІІ Гріщенко О.В.
157 Бровдій Євгеній світова література 9-В ІІ Проскуріна С.Б.
158 Міхіна Анастасія світова література 9-А ІІІ Гріщенко О.В.
159 Новіцька Аліна світова література 10-Б ІІ Кислицина Т.В.
160 Висоцька Марія світова література 10-Б ІІ Кислицина Т.В.
161 Сорока Глорія світова література 10-А ІІІ Кислицина Т.В.
162 Бухта Ярослава світова література 10-Б ІІІ Кислицина Т.В.
163 Шувалова Анна світова література 10-А ІІІ Кислицина Т.В.
164 Атаманюк Марія світова література 11-А І Кислицина Т.В.
165 Яшкіна Марія світова література 11-Б ІІ Проскуріна С.Б.
166 Петраш Ольга світова література 11-Б ІІІ Проскуріна С.Б.
167 Ширінський Данило комп’ютерна графіка 6-А І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
168 Глиноскуренко Вікторія комп’ютерна графіка 6-А І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
169 Карпенко Ірина комп’ютерна графіка 6-В І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
170 Шляхтіна Єлізавета комп’ютерна графіка 6-В І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
171 Кощинець Вікторія комп’ютерна графіка 6-В ІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
172 Прядко Ілля комп’ютерна графіка 6-Б ІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
173 Халус Анна комп’ютерна графіка 6-А ІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
174 Парубоченко Вероніка комп’ютерна графіка 6-А ІІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
175 Папушенко Іванна комп’ютерна графіка 7-А І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
176 Круковська Яна комп’ютерна графіка 7-В І Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
177 Виничук Вікторія комп’ютерна графіка 7-В ІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
178 Янушка Марта комп’ютерна графіка 7-А ІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
179 Панова Марія комп’ютерна графіка 7-Б ІІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
180 Пархоменко Анастасія комп’ютерна графіка 7-А ІІІ Суткова О.Ю., Чорнокожа Л.В.
181 Арябінська Злата комп’ютерна графіка 8-В ІІ Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
182 Грибанова Маріанна комп’ютерна графіка 8-А І Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
183 Ренська Софія комп’ютерна графіка 8-А І Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
184 Утємбаева Ірина комп’ютерна графіка 8-В ІІ Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
185 Радіонова Катерина комп’ютерна графіка 8-Б ІІ Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
186 Жартовська Єлизавета комп’ютерна графіка 8-А ІІІ Повзун А.О., Чорнокожа Л.В.
187 Багандов Дмитро комп’ютерна графіка 9-А І Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
188 Соловей Владислав комп’ютерна графіка 9-А І Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
189 Міхіна Анастасія комп’ютерна графіка 9-А ІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
190 Бровдій Євгеній комп’ютерна графіка 9-В ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
191 Сербін Дмитро комп’ютерна графіка 9-В ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
192 Філоненко Юлія комп’ютерна графіка 9-В ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
193 Листопадська Вікторія комп’ютерна графіка 10-А І Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
194 Сорокін В’ячеслав комп’ютерна графіка 10-Б ІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
195 Висоцька Марія комп’ютерна графіка 10-Б ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
196 Шабалкін Євген комп’ютерна графіка 11-В І Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
197 Гаврилюк Олена комп’ютерна графіка 11-А ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
198 Борков Єгор комп’ютерна графіка 11-А ІІІ Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.
199 Ніколюк Ольга комп’ютерна графіка 11-В І Бабюк О.Л., Чорнокожа Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 3812

Коментарi

  • Алексей

    2015-05-12 15:56:33

    Ув. Ольга, а Вы посмотрите кто будет представлять сборную команду Украины на международной математической Олимпиаде (IMO) в Таиланде этим летом. Антон возглавляет лучшую украинскую шестерку математиков (среди 11-ти классников) !!!...

  • Ольга

    2015-02-04 09:34:05

    Мне не понятно, как за 2013-2014 учебный год один и тот же ученик занимал призовые места в разных классах. Например Тригуб Антон и 8класс и 9,10,11...